image

Spoločné priestory


Kompletná rekonštrukcia a pamiatková obnova z dielne známej architektonickej kancelárie Ing. arch. Petra Boudu a Ing. arch. Ivana Masára spája čaro histórie s náležitosťou modernej doby. V tomto duchu sa nesú aj spoločné reprezentatívne priestory vybavené najmodernejšou technológiou a komfortom, ktoré Vás budú sprevádzať na každom kroku.

Screenshot

Kancelárie na mieru


Exkluzívne priestory pre biznis a prestížna adresa dnes už nestačia. Musí to byť o Vás! Kancelárie na Gorkého4Offices si preto môžete upraviť podľa vlastných potrieb presne tak, aby spĺňali Vaše požiadavky.

Screenshot

Recepcia a lobby


Už pri vstupe do budovy pocítite jedinečnosť tohto administratívneho objektu. Zreštaurovaná fasáda zo začiatku 20. storočia, pôvodná štuková výzdoba, historické bohato zdobené kované zábradlie a moderné doplnky. Každému je hneď jasné, že prichádza na výnimočné miesto, kde sa spájajú dva svety.

Screenshot

Reštaurácia a bar


Pracovný obed v luxusných priestoroch alebo drink po práci v bare? Nemusíte chodiť ďaleko. Súčasťou krásnych priestorov administratívnej budovy je takisto aj reštaurácia a bar na prízemí, ktoré sú Vám vždy k dispozícií.

Pôdorysy


Obnovená historická budova sa pýši šiestimi nadzemnými podlažiami, z ktorých každé jedno bolo zrekonštruované a navrhnuté tak, aby spĺňalo potreby najvyššieho štandardu najnáročnejšej klientely. Dômyselné rozvrhnutie nádherného interiéru prináša dostatočný priestor na prácu plnú luxusu a komfortu.

Logo

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o prenájom priestorov nás neváhajte kontaktovať.


VIG offices, s.r.o.

Štefanovičova 4

811 02 Bratislava

+421 910 684 943

info@gorkeho4.sk


Viac informácii o projekte nájdete v našej brožúre.